logos

O nás

DVB Servis nabízí komplexní služby v oblasti příjmu televizního a rozhlasového vysílání. Naše působnost zahrnuje zejména Prahu a střední Čechy.

 

Specializujeme se na instalace a poradenství ohledně instalací anténních systémů pro pozemní (DVB-T, DVB-T2) i satelitní (DVB-S) příjem televize, naší hlavní službou jsou instalace "na klíč" včetně dodání a nastavení všech komponent. Zároveň nabízíme prodej přijímačů, antén a dalších komponent pro příjem televizního a rozhlasového vysílání.

 

Kvalita a spolehlivost jsou našimi hlavními zásadami, proto nabízíme pouze prověřené výrobky renomovaných značek. Garantujeme i uživatelský servis v případě nutnosti (například přeladění a další nastavení přijímačů).

 

Zabýváme se také konzultacemi v oblasti internetového připojení a domácí audiotechniky.

 

DVB Servis je autorizovaným dealerem digitální satelitní televize Skylink. Úzce spolupracujeme také se značkou Kathrein a odborným serverem DigiZone.cz.

 

DVB Servis je také partnerem vysokorychlostní internetové sítě JM-Net působící na jihovýchodě Prahy a v přilehlém okolí. Podílíme se na stavbě a chodu sítě a připojujeme koncové uživatele.